Rejestrator temperatur NFC w obudowie IP67. Łagodna i intuicyjna aplikacja kupi na szybki odczyt temperatury.

Niska a intuicyjna aplikacja idzie na bliski odczyt temperatury, wpis w myśli aplikacji również perspektywa wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w jaką zapakowany jest rejestrator umożliwia na wszechstronne zastosowanie. Dużo młode kształty oraz długa żywotność baterii powodują w precyzyjny oraz logiczny sposób kontrolować każdą przesyłkę w wielu rzeczach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport wyrobów. http://elitech.com.pl atutem rejestratora ETAG-1 jest długa żywotność baterii.
Rejestrator gorączki i wilgoci RCW800wifi, dane przedstawiane są na wbudowanym wyświetlaczu dania a wysyłane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora robi się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator potrafi zostawić postawiony w pewnym środowisku w terenu sieci WiFi. Zebrane dane można myśleć za pomocą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci zmieszanie z internetem, pomiary temperatury są wpisywane w opinii wewnętrznej rejestratora, po osiągnięciu zintegrowania z platformą odsyłane do serwera. W świadomości rejestratora umieszczane są wartości duże i odpowiednie temperatury. Użytkownik w wszelkiej sekund może zbudować podglądu bieżących zalet, bądź szansę konfiguracji progów temperatury, których przejście ruchomi alarm, ogłoszenie o alarmie zostanie przesłane na wyraźne adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie nabywca na dziś posiada dostęp do rejestratora, na bieżąco zdobywam wiedzę o alarmach.
Rejestrator gorączki i wilgoci RC-4HC z zewnętrzny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Znajduje olbrzymie zastosowanie wszędzie tam gdzie obowiązkowa jest rejestracja i archiwizacja gorączki oraz wilgotności. rejestrator temperatury haccp w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym, łączony istnieje zarówno w transporcie chłodniczym. Podgląd wielkiej i drobnej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych.
Do wykonań w zbiorze HACCP rejestrator może przetrwać wyposażony w zeznanie wzorcowania przyrządu.
Rejestrator znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie konieczna jest rejestracja i archiwizacja temperatury. Zwłaszcza w sektorze spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Urządzenie można użyć w transporcie chłodniczym.
Rejestrator RC-5 pozwala przy współpracy klawiszy dokonać podglądu ogromnej i podstawowej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych. Do obsługi rejestratora do układu dołączona jest płyta z aplikacja.

Rejestrator temperatury RCW-600A, dane przedstawiane są na wbudowanym wyświetlaczu dania a odsyłane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci GSM do serwera. Konfigurację rejestratora odbywa się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator może pozostać umieszczony w nieznanym lokum w aspekcie sieci GSM. Zgromadzone dane można obserwować za pomocą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci zintegrowanie z internetem, pomiary temperatury są umieszczane w świadomości wewnętrznej rejestratora, po otrzymaniu powiązania z platformą doprowadzane do serwera. W opinie rejestratora zapisywane są wartości wielkie i dolne temperatury. Użytkownik w wszelkiej chwili może zrealizować podglądu aktualnych zalecie, bądź szansa konfiguracji progów temperatury, których przejście ruchomi alarm, poinformowanie o alarmie zostanie przesłane na korzystne adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie konsument na dzisiaj jest wstęp do rejestratora, na bieżąco zdobywam wieść o alarmach.
- duża emocja czujników rejestrator temperatury i wilgotności wifi ,
- ofertę sztuce na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,

- prosta budowa progów alarmowych,
- sygnalizacja dźwiękowa i świetlna stanów alarmowych,
- pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
- możliwość exportu wyników pomiarów do gustów plików, zestawienia graficznie,
- stały monitoring online z kontaktem do budów GSM, z wybranym interwałem odświeżania

Do użyć w porządku HACCP rejestrator że zostawić urządzony w świadectwo wzorcowania przyrządu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *