Aplikacja mobilna prowadząca pracą układu klimatyzacji

Klimatyzacja jednak pod ręką, gdziekolwiek jesteś

Aplikacje mobilne stały się niezbędnymi narzędziami skutecznie wspomagającymi projektowanie instalacji HVAC i zestaw do niej wartych narzędzi. Stanowią toż też klasyczne rozwiązania dla użytkowniku końcowego, dające mu dalekie zarządzanie oraz dbanie klimatyzacji, rozbudowanej instalacji VRF, oraz nawet całości systemów stwierdzających się w pałacu. Bez względu w jakim położeniu na Glebie w określonym terminie przebywamy.

Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przekazany do montażu w kabinie kierowcy klimatyzacją za pomocą smartfonu i aplikacji mobilnej istnieje od klasyczna standardem stosowanym przez markę LG. Najróżniejsze modele urządzeń LG wyposażono w segment komunikacji z Wi-Fi, umożliwiający na jasne oraz bezpieczne sterowanie pewną ilością klimatyzatorów za pomocą internetu a intuicyjnej aplikacji ThinQ, jaka jest teraz łatwa w stylu polskim na style iOS oraz Android.

Wszystko pod ochroną

Dzięki aplikacji mobilnej ThinQ LG otrzymujemy wieści o ważnej temperaturze istniejącej w znacznym miejscu, potrafimy z dowolnego znaczenia na świecie włączyć lub wyłączyć klimatyzację, oraz i schłodzić lub podgrzać powietrze w miejscu do Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawie w kabinie kierowcy . Aplikacja ThinQ LG daje dodatkowo okazję sprawdzenia tego statusu pracy układu klimatyzacji, poziomu zużycia filtrów powietrza także umożliwia efektywnie zarządzać stopniem zużycia energii przez urządzenia. Umiemy zatem dopuścić np. poprzez korektę tygodniowego harmonogramu, dostosowując system pracy klimatyzacji do krajowego systemu bycia a czasu przeżywanego w szeregu dnia w klimatyzowanych pomieszczeniach.


Nowoczesna obudowa hermetyczna z długim wyświetlaczem LED gwarantuje wysokie bezpieczeństwo oraz zdolność LG pozwala każdemu członkowi rodziny wybranie indywidualnych ustawień temperatury oraz stopy nawiewu, jakie prawdopodobnie zarejestrować w miejscowej aplikacji, żeby w jakimś momencie już i profesjonalnie je włączyć. Poszczególne miejsca za pomocą aplikacji ThinQ można sam zapisać oraz dla wszystkiego klimatyzatora.

Aplikacja mobilna prowadząca pracą zespołu klimatyzacji widać być podobnie dobra dla instalatorów oraz serwisantów klimatyzacji, co dla zwykłego użytkownika. Dzięki funkcji świadczenia o awarii za pomocą np. wiadomości SMS, serwisant klimatyzacji otrzymuje konkretną wieść na problem zaistniałej usterki, co znacznie poprawia i wzmacnia naprawę powstałej awarii. Firma LG taką funkcję wykorzystuje szybko z lat, udostępniając przez serwis SMS kody błędów dla instalatorów oraz serwisantów urządzeń klimatyzacyjnych. W najnowocześniejszej aplikacji ThinQ umieją oni odnaleźć więcej funkcję Smart Diagnosis, która idzie zdalnie stwierdzić poprawność pracy zespołu klimatyzacji i sprawdzić ewentualne problemy z nią uzależnione.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *